Nepoužíváme cookies ani žádné měřiče návštěvnosti!

Vítejte na mém blogu! S velkým potěšením vám chci sdělit, že nepoužívám žádné cookies ani žádné měřiče návštěvnosti. Jednoduše řečeno, nejsou o vás uchovávány žádné informace. V dnešní době už moc takových webů, jako je právě tenhle, nenajdete. Stránka neumožňuje přihlášení, vkládání komentářů či příspěvků a ani jakoukoli další interakci od návštěvníků.

Zabezpečení Vašeho soukromí má pro mne veliký význam, neboť i já sám si svého soukromí vážím. Proto na webu neuchovávám žádné, natož pak osobní, údaje o návštěvnících. Nezajímají mne placené reklamy, počty kliků či návštěvníků. Píši tento blog výhradně pro radost a je mým prostředkem, jak sdílet zážitky, zkušenosti a nápady, týkající se cestování po Řecku.

Na tomto webu se tedy v žádném případě nemusíte obávat toho, že byste museli sdílet jakékoliv informace o své osobě s někým dalším. Neprovádíme žádný sběr dat, sledování nebo jakékoli formy monitoringu vaší aktivity na naší stránce. Chceme pouze umožnit každému čtení a prohlížení obsahu bez jakéhokoli ovlivnění ze strany reklamních partnerů nebo analytických systémů.

Vaše soukromí a bezpečnost jsou pro mne prioritou. Pokud máte jakékoliv otázky nebo náměty, týkající se ochrany osobních údajů na tomto webu, neváhejte mne kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkuji Vám za vaši návštěvu a doufám, že si budete blog užívat a bavit se na něm stejně jako já při jeho tvorbě.